Šaldorfští vinaři zvou do sklepních uliček Nového Šaldorfa na akci propojující skvělé víno a skvělé gastronomické zážitky. Během 4. ročníku festivalu budou vybraná vinařství a vinné sklepy nabízet jak degustace zdejších vyhlášených vín, tak speciální menu připravená špičkovými šéfkuchaři.
https://www.facebook.com/saldorfskesklepy
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Vinaři ze Šaldorfských sklepů zvou na svou tradiční jarní pochůzkovou výstavu vín, která se i letos uskuteční o velikonoční neděli odpoledne od 14 do 19 hod.
Šaldorfští vinaři zvou na své Májové otevřené sklepy – tradiční jarní vinařskou akci, která se v Novém Šaldorfu koná vždy třetí sobotu v květnu.
Každý den od května do září je otevřen v Šaldorfských sklepech alespoň jeden vinný sklep.
U příležitosti mezinárodního Dne Země čeká v areálu znojemského kempu Beach Club u Louckého kláštera program pro malé i velké.
Ve Znojmě i letos zahájí Májové slavnosti festivalem určeným všem milovníkům dechovky a žesťů.
Nová výstava v Domě umění Jihomoravského muzea ve Znojmě představuje díla Lenky Čermákové, malířky z Hrušovan nad Jevišovkou.