Pořádá Spolek Babule, obec Vřesovice, SDH Vřesovice a TJ Sokol Vřesovice v táborové základně UNISPOT Hodonín.
Ve 14:00 hodin táborová základna UNISPOT Hodonín. Akce se koná za každého počasí, náhradní oblečení s sebou. Občerstvení zajištěno. Srdečně zve Spolek Babule, obec Vřesovice, SDH Vřesovice a TJ Sokol Vřesovice. Doprovodný program: hrátky v pěně, malování na obličej, opékání špekáčků, tetování.
Vstupné dobrovolné.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Letošní putování za vínem se uskuteční netradičně. Trasa povede po sklepech a vinicích Fěruňk, kolem stromové kaple až na rozhlednu Súsedská.
Město Bzenec ve spolupráci s Bzeneckými vinaři pořádá tradiční májovou ochutnávku vín spojenou s gastrofestivalem, který nabídne speciality světové i domácí kuchyně.
Přijďte se svými dětmi a vnoučaty do městského parku zažít odpoledne plné dobrodružství a branných aktivit!
Jste zváni do přednáškového sálu Městské knihovny v Kyjově na vernisáž výstavy.
Město Kyjov ve spolupráci s dalšími organizátory vás zve na oslavy k 80. výročí osvobození města.
Jste srdečně zváni na vernisáž výstavy Magdy Sedlářové do Radniční galerie v Kyjově.