Tradiční výstava vín především ročníku 2023 ale i starších, doplněná víny z okolních obcí. Je přehlídkou vín našeho okolí.
Na výstavu bude shromážděno více jako 400 vzorků vín z Čejče i dalších 15 vinařských obcí. Je zajištěno občerstvení a doprovodné vystoupení cimbálové muziky Mládí z Čejče. Zveme všechny přátele vína a také moravského folkloru.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Už jste se podívali do sklepů našich vinařů, tak teď je na čase se za nimi podívat přímo do jejich vinic.
Na šestikilometrovém okruhu najdete 28 vinařů, kteří vám dají ochutnat vína ze své produkce, ale nebudou chybět ani food trucky či cimbálová hudba.
Akce, na které se bude snoubit láska k dobrému jídlu, krásná vína z našeho rodinného vinařství Lukáš Hlinecký.
Jste zváni na konferenci a soutěžní přehlídku PIWI odrůd a Místní výstavu vín.
Obec Šardice a Kulturní komise ve spolupráci s místními hasiči vás zvou na Pálení čarodějnic.
Další ročník vinařské akce, která navazuje na tradiční letní otevřené sklepy a umožní návštěvu nejen těm milovníkům vína, jimž letní termín nevyhovuje, ale i všem ostatním, kteří mají rádi dobrá moravská vína.
Během okruhu na vás bude čekat cigára z udírny, k poslechu zazpívá mužský sbor.
Šohajíček z.s. zve všechny děti i dospělé, v kroji i v civilu, na Dětské folklorní odpoledne.
Prohlídka více než 40 sklepů Ochutnávka 5-8 odrůd vín v každém sklepě