Legendární Oktober fest na Panelce
Akce je vícedenní a kromě soboty jej můžete navštivit každý zdarma. Podmínkou je pouze zakoupení panelkového tupláku za 150,- který Vám pak zůstane. Zároveň tak zajistíme důstojně načepovaná bavorská piva. Kdo už náš tuplák má, tak už vystaráno má.
Na sobotní program je nutné si zakoupit vstupenku za 200,- (předprodej do 30.9.). V sobotu totiž bude hrát živá bavorská muzika Eine gutte deutche muzik, plus to večer odpálí mezinárodní eventová kapela Tram 69.
Na našem Oktoberfestu se můžete těšit na bavorské speciality, grilly a udírny no a samozřejmě na ryzí mnichovská piva. Na čepu bude 100 sudů pěti druhů.
Tak nakupujte dirndle, letherhoseny, kloboučky s pérem sojčím nebo alespoň kostkované košile.
Wiedersehen!
Za Panelku Luleč, Andreas und Haifisch
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Slavné skladby stříbrného plátna v poutavém pojetí smyčcového kvinteta, klavíru a bicích nástrojů ve Vyškově.
Pavol Seriš a jeho bláznivý příběh mimozemšťana, který touží stát se pozemšťanem tentokrát pobaví publikum ve Vyškově.
Iva Pazderková a Petra Nesvačilová v bláznivé divadelní komedii pobaví diváky v Besedním domě ve Vyškově.
Další z koncertů klasické hudby v Besedním domě ve Vyškově.
Britský bluesový zpěvák a kytarista indického původu zahraje ve Vyškově v Besedním domě.
Divadelní pohádka o dobrodružství dvou kosích uličníků v Sokolském domě ve Vyškově.
Okolo osmi set vzorků vín převážně z Moravy a doprovodný kulturní program.
Tradiční, již 31. výstava vín ve Ždánicích. Začátek ve 13.00 hod.
Srdečně vás zveme na ochutnávku vín od místních i okolních vinařů, na Domku vinařů od 10.00 hod.